تولید و اجرا

امروزه پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف فراگیر شده و تحولات شگرفی را بوجود آورده است. در صنعت ساختمان نیز بر اساس کاربری آن، سیستم های هوشمندسازی می تواند دقت، سرعت، آرامش، رفاه، امنیت و کاهش هزینه ها را به دنبال داشته باشد. لذا حرکت به این سمت با سرعت قابل ملاحظه ای در جریان است.

شرکت ها و سازمان هایی که در کشورمان در این حوزه فعالیت می کنند، مصرف کنندگان اداوات تولیدی برندهای خارجی از جمله اروپایی و چینی می باشند.

با توجه به خلأ تولید این ادوات در کشور، پس از سالها تجربه، پژوهش، مهندسی و اجرای پروژه های متعدد، رایمون به عنوان اولین برند تولید کننده سیستم های جامع هوشمندسازی ساختمان در ایران، افتخار دارد که آمادگی خود را  جهت تولید و عرضه تمامی ادوات هوشمند سازی و حتی تولید ادوات خاص اعلام نماید.

این قابلیت بر گرفته از توان بالای مهندسی، دقت و کیفیت محصولات تولیدی این شرکت می باشد. با توجه به تولید داخلی این محصولات، ضمن حفظ کیفیت رقابتی در مقایسه با برندهای مطرح جهانی مانند ABB  و اشنایدر، به لحاظ هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

همچنین محصولات تولیدی این شرکت به لحاظ عملکردی نیز دارای قابلیت های بیشتری بوده و برای کاربردهای خاص نیز امکان طراحی و تولید قطعات خاص میسر می باشد.

ادوات هوشمند سازی رایمون
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟